E. Venskaus vedami „Žalgirio“ dubleriai palaužė svečius iš Mažeikių

2018-11-02 19:22
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Šią savaitę trenerį praradusi Kauno „Žalgiris-2“ (5-3) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 95:82 (21:18, 26:21, 27:17, 21:26) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (3-5).

20
34
Blokuoti metimai
3
4

Dabar jau Vytauto Pliaugos treniruojami kauniečiai nuo varžovų smarkiau atsiplėšė antrajame kėlinyje, kai po Luko Ulecko dvitaškio rezultatas tapo 37:28.

Svečiams laimėto lemiamo ketvirčio neužteko, mat atsilikimas, įgytas per pirmuosius tris kėlinius, buvo per didelis ir „Žalgirio“ dubleriai šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Erikas Venskus. Puolėjas surinko dvigubą dublį – pelnė 20 taškų (10/18 dvit.), atkovojo 11 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 30 naudingumo balų.

L. Uleckas taip pat buvo rezultatyvus. Krepšininkas surinko 19 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Svečių gretose labiausiai pasižymėjo Ignas Fiodorovas, kuris Mažeikių greitas papildė šią savaitę. Gynėjas pelnė 19 taškų (6/10 dvit., 2/5 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 20 (11 atk. kam.), Lukas Uleckas 19, Marius Valinskas 13, Rokas Jokubaitis 12 (5 rez. perd.), Vitalijus Kozys 8 (11 atk. kam.).

„Ereliai“: Ignas Fiodorovas 19 (9 atk. kam.), Tomas Zdanavičius (9 atk. kam.) ir Haroldas Saprykinas po 13, Torrance'as Rowe'as 11 (7 rez. perd.).