Žaidžiančiojo trenerio S. Serapino vedamas Gargždų SC sutriuškino „Žalgirį-2“

2018-10-27 17:32

Simonas Serapinas savo komandoje tapo tikru pavyzdžiu ne tik už aikštelės ribų. Žaidžiančiojo trenerio vedamas Gargždų SC (4-4) išvykoje 91:61 (27:19, 26:15, 27:14, 11:13) sutriuškino Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus.

25
28
56%
5/9
100%
4/4

S. Serapinas vos per 18 minučių pelnė 25 taškus (4/4 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pradžioje Arvydas Kačinas pataikė iš vidutinio nuotolio, S. Serapinas surinko 5 taškus iš eilės, o gargždiškiai spurtavo 11:0 ir nurūko 19 taškų persvara (40:21). Po ilgosios pertraukos Tomo Keršio auklėtiniai toliau sunkiai rinko taškus ir po trečiojo ketvirčio svečių pranašumas tapo triuškinamas – 80:48.

Kauniečiai šiame mače itin prastai atakavo iš toli – tikslą pasiekė vos 2 tritaškiai iš 22 bandymų (9 proc.). Tuo metu svečiai tritaškius metė 40 proc. taiklumu (13/32). Gargždiškiai taip pat atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų (27-8).

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 12 (6/9 dvit.), Kerras Kriisa 9 (3/4 dvit., 1/7 trit.), Marius Valinskas 8 (1/5 trit.).

Gargždų SC: Simonas Serapinas 25 (4/4 dvit., 5/9 trit.), Vaidotas Pečiukas 15 (3/6 trit., 10 rez. perd.), Laurynas Lučinskas 12 (7 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 11 (5/8 dvit.).