Pergalingame D. Anužio sugrįžime – įspūdingu ketvirčiu pasibaigęs nervų karas Gargžduose

2018-10-26 20:04

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (3-3) sulaukė šlaunies traumą išsigydžiusio kapitono Deivido Anužio bei nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai lemiamą rungtynių ketvirtį Gargžduose pradėjo spurtu 15:0, o tai leido vietos SC (3-4) ekipą įveikti 90:82 (12:23, 26:15, 22:21, 29:23).

Foto galerija

Dvikovos pradžia lengvo mačo nežadėjo – Gargždų komanda kėlinį pradėjo spurtu 10:0, o vėliau įgijo 15 taškų persvarą (20:5). Audringame susitikime per pirmąsias 12 minučių techninėmis pražangomis buvo nubaustas tiek uostamiesčio ekipos atsarginių žaidėjų suolelis, tiek vyriausiasis komandos treneris T. Gaidamavičius.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ žaidėjai deficitą ėmė tirpdyti, o po Tado Pažėros dvitaškio prieš pat ilgąją pertrauką rezultatas tapo lygus 38:38.

Lemiamą spurtą klaipėdiečiai atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet Erikas Kubilius pelnė 6 taškus paeiliui bei inicijavo sėkmingą atkarpą 15:0. Tokia pradžia leido susikrauti 17 taškų persvarą (76:59), o šeimininkai pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė praėjus daugiau nei 6 minutėms.

Nors Gargždų krepšininkai skirtumą buvo sušvelninę iki 6 taškų (74:80), tačiau iš savo klaidų Šakiuose pasimokiusi T. Gaidamavičiaus kariauna užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą bei iškovojo pergalę.

Pergalingame mūšyje „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai dominavo po krepšiais, kovą dėl kamuolių laimėdami 50:31. Vis dėlto gargždiškiai buvo taiklesni atakuodami iš trijų taškų zonos (11 iš 27), kai klaipėdiečiai realizavo vos 5 metimus iš 22.

Šį susitikimą starto penkete pradėjo traumą išsigydęs kapitonas Deividas Anužis. Įžaidėjas per beveik 19 minučių pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

Rytoj klaipėdiečiai namuose priims Joniškio „Delikateso“ krepšininkus. Rungtynių startas – 16 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 18 (9 atk. kam., 4 per kam., 27 naud. bal.), Tadas Pažėra 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.), Vytautas Šarakauskas 13 (2/2 trit.), Herkus Kumpys 10.

„Gargždų SC“: Arvydas Eitutavičius 19 (4/9 trit.), Laurynas Mikalauskas 15, Simonas Serapinas ir Rokas Šimkevičius – po 13.