Įspūdingas Jaleno Riley pasirodymas Palangoje – 46 naudingumo balai

2018-10-13 19:12

Pralaimėjimą ketvirtose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-3), kuri išvykoje 93:107 (28:26, 22:34, 24:26, 21:19) nusileido įspūdingai žaidusio Jaleno Riley traukiamiems Palangos „Kuršiams“ (3-1).

34
46
2
83%
10/12

Rungtynes geriau pradėjo jonaviečiai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (28:26), tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 10:1 ir nutolo (38:29).

Labai rezultatyviai besiklosčiusiame kėlinyje abi komandos rūpinosi tik puolimu. Po pirmosios mačo dalies dviženkle persvara (60:50) pirmavo „Kuršiai“.

Po dviejų „Sintek-Jonavos“ tritaškių trečiojo kėlinio metu svečiai atsiliko tik keturiais taškais (63:67). „Kuršiai“, padidinę apsukas, greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo 12 taškų atstumu (86:74).

Lemiamo kėlinio metu situacija aikštėje nesikeitė – Palangos klubas iškovojo užtikrintą pergalę.

Aštuoniese žaidusių „Kuršių“ gretose labiausiai spindėjo be keitimų rungtyniavęs Jalenas Riley. Amerikietis įmetė 34 taškus (6/9 dvit., 4/6 trit., 10/12 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 46 naudingumo balus.

46 naudingumo balai – šio sezono NKL rekordai.

NKL istorijoje 46 naudingumo balai užėmė 12-14 vietas. Tai geriausias rodiklis nuo 2016 metų gruodžio mėnesį įvykusio Jonathano Hudsono pasirodymo, kuomet Palangos „Palangos“ gynėjas surinko 51 naudingumo balą.

Lygos rekordas priklauso Gyčiui Masiuliui, kuris 2016-2017 m. sezone surinko 55 naudingumo balus.

Jaleno Riley žaidimo epizodai:

„Kuršiai“: Jalenas Riley 34 (10/15 metimai, 7 atk. kam., 4 rez. perd., 46 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas 22 (6/9 trit.) Tautvydas Paliukėnas (7 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Grantas Vasiliauskas po 18, Tomas Miškinis 11.

„Sintek-Jonava“: Davaunta Thomasas 21 taškas, Ernestas Serkevičius 19, Augustinas Jankaitis 15, Rimantas Daunys 11, Troy Franklinas ir Rytis Juknevičius po 7, Juozas Ramanauskas 6.