Paskutinėmis sekundėmis priartėję KTU krepšininkai neprilygo „Šilutei“

2018-10-12 20:17

Penktadienio vakarą sužaistose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse vietos „Šilutė“ (2-1) šeimininkai rezultatu 73:67 (15:12, 18:13, 21:19, 19:23) įveikė Kauno KTU (1-2) ekipą.

18
15
63%
5/8
2

Rungtynės prasidėjo šilutiškių spurtu 7:1, kuris padarė įtaką po pirmosios rungtynių dalies švieslentėje degusiam rezultatui (33:25).

Antrojoje rungtynių pusėje padėtis išliko tokia pati – KTU žaidimas, paremtas tritaškiais metimais (7/31 trit., 23 proc.), neleido įsibėgėti ir komanda buksavo. Savo ruožtu šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynes ir neleido kauniečiams priartėti arčiau.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis KTU krepšininkai buvo priartėję iki 5 taškų, tačiau to komandai nepakako – „Šilutė“ šventė pergalę rezultatu 73:67.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidė Mantas Šerkšnas. Per 24 minutes žaidėjas pelnė 18 taškų (2/2 dvitaškių., 5/8 tritaškių, 1/1 baudos metimas), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Evaldas Džiaugys taip pat buvo rezultatyvus. Kapitonas pelnė 17 taškų (3/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir aikštelę paliko su 14 naudingumo balų.

KTU komandoje rezultatyviausiai žaidė Matas Ragauskas, pelnęs 19 taškų (2/2 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmęs 3 kamuolius jis surinko 16 naudingumo balų.

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 18 (2/2 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud. met.), Evaldas Džiaugys 17 (4 atk. kam.), Trevoras Hillas ir Andrius Globys (8 atk. kam.) po 9, Paulius Gvazdaitis 6.

KTU: Matas Ragauskas 19 (3 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Julius Liesis 10, Motiejus Syminas 8, Laurynas Miknevičius 7.