Pirmajame mače savo aikštėje Gargždų SC parbloškė „Delikatesą“

2018-10-06 18:23
Nuotr.: R.Lukošiūtė
Nuotr. R.Lukošiūtė

Gargždų SC (2-0) komanda Nacionalinės krepšinio lygos čempionate pirmąjį savaitgalį pasirodė idealiai.

15
18
9
60%
3/5

Šeštadienio dieną sužaistose rungtynėse šeimininkai rezultatu 74:56 (22:18, 22:9, 16:13, 14:16) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (0-1).

Jau pirmajame kėlinyje į priekį įsiveržę gargždiškiai, kurie atsikvėpti svečiams neleido visą likusį rungtynių laiką.

Tiesa, svečių komanda į rungtynes dar bandė grįžti trečiajame kėlinyje. Spurtavę Joniškio krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir priartėjo iki 12 taškų skirtumo (32:44), tačiau Gargždų centras Laurynas Mikalauskas atsakė dviem dvitaškiais ir leido savo komandai išsaugoti saugų pranašumą.

Būtent L. Mikalauskas buvo vienas iš pergalės kalvių Gargždų SC ekipoje. Per 23 minutes vidurio puolėjas pelnė 15 taškų (6/13 dvit., 3/5 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 varžovų metimą, taip surinkdamas 18 naudingumo balų.

Vaidotas Pečiukas taip pat buvo rezultatyvus. Puolėjas pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Delikateso“ komandoje rezultatyviausiai žaidė komandos kapitonas Rytis Biliartas, pelnęs 19 taškų (8/15 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 1 varžovų mestą metimą.

Joniškio ekipai nepadėjo net Giedriaus Stankevičiaus dvigubas dublis. Puolėjas pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių bei blokavo 2 metimus.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 15 (9 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas 14, Simonas Serapinas 11, Laurynas Lučinskas 10, Ernestas Jonkus 6, Rokas Šimkevičius 5 (9 rez. perd.).

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 19 (9 atk. kam.), Giedrius Stankevičius 12 (12 atk. kam.), Šarūnas Valunta 8.