„Vytis“ tiesiausiu keliu žengė į Mezon NKL finalinį ketvertą

2018-03-29 19:33
Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Mezon NKL reguliaraus sezono nugalėtojai Šakių „Vyčio“ krepšininkai lengvai įveikė ketvirtfinalio etapą. Aurimo Jasilionio auklėtiniai trečiose rungtynėse namuose 95:52 (19:13, 30:8, 25:13, 21:18) nepasigailėjo „Jonavos“ krepšininkų.

14
22
63%
5/8
8

Serijoje iki 3 pergalių Šakių klubas laimėjo 3-0. Pergalės vidutiniškai buvo pasiekiamos 31,7 taško persvara.

Antrojo kėlinio pradžioje po Martyno Pacevičiaus taškų „Jonava“ priartėjo iki 4 taškų (15:19), tačiau tuomet „Vytis“ spurtavo net 30:6 ir susikrovė 28 taškų persvarą (49:21).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o 28-ąją mačo minutę „Vyčio“ pranašumas po kapitono Pauliaus Beliavičiaus tritaškio pasiekė 40 taškų ribą (68:28). Didžiausias skirtumas tarp komandų buvo 51 taškas.

„Vyčio“ komandoje pasižymėjo visi 12 krepšininkų. „Jonava“ vertėsi su 11 žaidėjų ir jie taip pat visi pelnė taškus.

Finalinio ketverto pusfinalyje „Vytis“ susikaus su „Šilutės“ ir Kauno „Žalgiris-2“ poros nugalėtoju. Mezon NKL finalinis ketvertas balandžio 13-14 dienomis vyks Jonavoje.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 15 (5 atk. kam.), Paulius Beliavičius ir Aurimas Majauskas (8 atk. kam.) po 14, Šarūnas Vingelis 11, Edvinas Jezukevičius 9, Aurelijus Pukelis 8 (8 atk. kam.).

„Jonava“: Martynas Pacevičius 10, Justas Vazalis 8 (5 atk. kam.), Antanas Montrimavičius 7 (5 atk. kam.).

NKL finalo ketvertas – balandžio 13-14 d. Jonavoje. Įsigyti bilietus į didžiausią lygos metų šventę galite paspaudę čia.