„Žalgirio-2“ trijulės karjeros rekordai vainikuoti pergale Jonavoje

2018-02-03 20:44

Kauno „Žalgirio-2“ (18-14) komandą į priekį vedę Rokas Jokubaitis, Martynas Sajus ir Matas Jogėla gerino asmeninius rekordus, o toks jų žaidimas buvo pažymėtas ekipos pergale Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) išvykos mače 93:85 (22:29, 22:14, 26:19, 23:23) prieš „Jonavą“ (17-15) su Luku Grabausku priešakyje.

22
33
6
75%
6/8

22 taškus pelnęs R. Jokubaitis ir dvigubą dublį surinkęs Martynas Sajus (18 tšk. ir 12 atk. kam.) užfiksavo naujus karjeros naudingumo rezultatus, tuo metu Matas Jogėla, į varžovų krepšį įmetęs 23 taškus, pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.

Tą patį Jonavos komandos gretose padarė ir L. Grabauskas, pelnęs 25 taškus.

Jo vedama „Jonava“ rungtynes pradėjo susikraudama 9 taškų pranašumą (25:16) pirmojo kėlinio pabaigoje, kuriame ekipos vedlys surinko 15 taškų, o jonaviečiai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 7 taškų persvarą (29:22).

Antrojo kėlinio metu svečiai ėmė naikinti šeimininkų persvarą. Po Mato Jogėlos inicijuoto spurto „Žalgiris-2“ išlygino rezultatą (41:41), o po pirmosios mačo dalies jau pirmavo vienu tašku (44:43).

Dar didesnės bėgos jonaviečius užklupo trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet kauniečiai spurtavo rezultatu 14:2 ir susikrovė solidžią persvarą (63:53). Prieš lemiamą kėlinį Kauno ekipa turėjo 8 taškų pranašumą (70:62).

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai kontroliavo žaidimą bei vienu metu pirmavo 12 taškų skirtumu (86:74). L. Grabausko vedami šeimininkai buvo priartėję (81:86), tačiau per likusias rungtynių minutes puolime nestrigę kauniečiai iškovojo pergalę (93:85).

„Jonava“: Lukas Grabauskas 25, Martynas Pacevičius 18, Antanas Montrimavičius 13, Bryton Hobbs 10, Dovydas Redikas 9 (8 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 23, Rokas Jokubaitis 22, Martynas Sajus 18, Erikas Venskus 11.