Vieno vedlių netekę „Telšiai“ įrodė pranašumą prieš Tauragės klubą

2018-01-19 20:42
Nuotr.: ReAl moments
Nuotr. ReAl moments

Trijų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nutraukė be vieno lyderių Mindaugo Norkaus likusi „Telšių“ (14-13) komanda.

20
25
80%
4/5
8

Centras septintąją rungtynių minutę patyrė čiurnos traumą, tačiau be jo likusi ekipa po galingo antrojo kėlinio savo aikštėje 71:63 (12:24, 20:7, 21:21, 18:11) pranoko Tauragės krepšinio klubą (13-15).

M. Norkui susižeidus šeimininkai atsilikinėjo 7:14, o pirmųjų dešimties minučių jų deficitas buvo dvigubas – 12:24. Visgi tada telšiškiai susigriebė, per antrąjį kėlinį atseikėjo 20 taškų, kai patys į savo krepšį praleido tik 7, ir po pirmosios mačo dalies minimaliai pirmavo – 32:31.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame ketvirtyje, kuomet svečiams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai bei pirmauti 53:56.

Tuomet „Telšiai“ surengė spurtą 12:2 ir galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas – 65:58, o Tauragės klubas galutinai kapituliavo pačioje rungtynių pabaigoje užsidirbęs techninę pražangą.

Tauragiškių gretose debiutavęs Paulius Kleiza per 33 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 20 (8 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 11, Kajus Okmanas 10.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Kleizas 16, Paulius Morkeliūnas 14 (8 atk. kam., 5 kld.), Liudas Valantinas 9.