I. Daukšio dvitaškis nukalė pergalę KTU komandai

2017-12-09 18:27

Ignas Daukšys pataikė lemiamą dvitaškį ir atvedė Kauno KTU (3-17) komanda į vos trečiąją pergalę šiame sezone. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 81:79 (21:20, 21:26, 16:17, 23:16) nugalėjo „Jonavos“ (10-10) krepšininkus.

11
17
1
6

Ilgesnę rungtynių dalį pirmavę jonaviečiai prieš lemiamą rungtynių kėlinį turėjo penkių taškų persvarą (63:58). Igno Daukšio vedama KTU ekipa jau kėlinio viduryje išlygino rezultatą (71:71).

Karolio Šaruko pastangomis „Jonavai“ pavyko susikrauti keturių taškų pranašumą, likus žaisti kiek daugiau nei minutę susitikime (78:74).  KTU atsakė 5 taškais iš eilės (78:79), o kitoje atakoje Šarukas, pataikęs vieną baudą, išlygino rezultatą (79:79).

KTU lemiamai atakai turėjo 15 sekundžių, o ją taikliu metimu realizavo Daukšys (79:81). Jonaviečiai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau po jos per likusias 4 sekundes sėkmingos atakos nesurezgė.

KTU: Ignas Daukšys 20 taškų, Julius Kigas 14, Augustas Žilinskas 11, Deividas Rinkūnas 10.

„Jonava“: Karolis Šarukas 19 (9 atk. kam.), Mykolas Dieninis 17, Martynas Pacevičius 12 (8 atk. kam.), Ebuka Anyaorah 10, Lukas Grabauskas 9.