Rekordinė „Vyčio“ tritaškių banga parbloškė „Ežerūną“

2017-12-01 19:56

Tritaškių lietų Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) surengusi Šakių „Vyčio“ (15-2) komanda pakartojo sezono rekordą bei įsirašė eilinę pergalę.

15
24
75%
3/4
7

Net 17 tritaškių susimeigęs Aurimo Jasiliono vadovaujamas klubas išvykose mače 91:84 (20:17, 27:20, 23:16, 21:31) parklupdė Molėtų „Ežerūną“ (6-11), kuriam tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Beveik pusę „Vyčio“ tolimų metimų pataikė Šarūnas Vingelis, iš tritaškio zonos realizavęs 7 metimus iš 10 ir surinkęs 23 taškus. Po tris pataikė Paulius Beliavičius, Gytis Radzevičius ir Karolis Babkauskas, vieną pridėjo Edvinas Jezukevičius.

17 tritaškių per vienerias rungtynes šį sezoną pataikė ir Vilniaus „Perlo“ krepšininkai.

Šakiečiai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kada surengė 13:2 ir dar nesibaigus ketvirčiui įgijo dviženklę persvarą – 39:24. Po ilgosios pertraukos „Vytis“ laimėjo atkarpą 11:4, sudavė dar vieną smūgį varžovams ir pradėjo dominuoti aikšėje – 68:49.

„Ežerūno“ gretose dvigubu dubliu išsiskyrė Ignas Lukošius, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 10 ir perėmęs 5 kamuolius bei surinkęs 28 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 20, Ignas Lukošius 16 (10 atk. kam.), Marius Pociukonis 13, Eimantas Narušis 11.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 23 (7/10 trit.), Gytis Radzevičius 18 (8 atk. kam.), Aurelijus Pukelis 15 (8 atk. kam.), Karolis Babkauskas 13 (8 rez. perd.).