R.Stankevičiaus vedama „Sūduva-Mantinga“ įveikė jaunuosius žalgiriečius

2017-10-28 18:05
Nuotr.:

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavęs Kauno „Žalgiris-2“ (4-4) 74:88 (18:29, 23:21, 19:24, 14:14) buvo priverstas pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (6-2) pranašumą.

29
36
89%
8/9
9

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, kai ketvirčio pabaigoje spurtavo 7:1 ir rezultatas tapo 29:18.

„Sūduva-Mantinga“ galutinį smūgį sudavė po ilgosios pertraukos, kai laimėjo atkarpą 10:3 ir susikrovė 14 taškų persvarą (60:46).

Per likusį laiką jaunieji žalgiriečiai į rungtynes grįžti nebesugebėjo, o svečiai džiaugėsi grįžę į pergalių kelią.

Šiame susitikime šeimininkams nesisekė rinkti taškus iš tolimos distancijos. „Žalgiris-2“ pataikė 6 tritaškius iš 24 bandymų (25 proc.), kai svečiai realizavo 11 tolimų metimų iš 31 mėginimo (35 proc.). „Sudūvos-Mantingos“ klubas taip pat atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų – 27 prieš 8.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 14, Ignas Sargiūnas 13, Vitalijus Kozys ir Matas Jogėla po 8.

„Sudūva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 29 (9 atk. kam.), Ignas Labutis 23 (4/6 trit.), Andrius Aleksandrovas 18.