„Telšiai“ per pratęsimą palaužė „Žalgirio“ dublerius

2017-10-21 17:59
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

„Telšių“ (5-1) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), išvykoje per pratęsimą 77:70 (25:17, 11:12, 14:16, 15:20, 12:5) pranoko Kauno „Žalgirio-2“ (3-3) pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją pergalę eilės.

21
30
6
100%
4/4

Svečiai susitikimą pradėjo kur kas užtikrinčiau ir šovė į priekį 12:0. Po nesėkmingos pradžios jaunieji žalgiriečiai aplygino žaidimą, tačiau priartėti koviniu atstumu jiems nesisekė.

Vis dėlto, šeimininkai ketvirtąjį kėlinį atkarpa 7:0 ir po Igno Sargiūno metimo išsiveržė į priekį 52:50. Vis tik telšiškiai neliko skolingi ir pelnę septynis taškus be atsako, likus minutei iki ketvirčio pabaigos susigrąžino turėtą persvarą (63:60). Tačiau paskutinį žodį ketvirtajame kėlinyje tarė I.Sargiūnas. Likus 21 sekundei iki ketvirčio pabaigos, jis smeigė tritaškį, kuris kaip paaiškėjo vėliau nulėmė, jog komandos bus priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsime intriga išgaravo greitai. Šeimininkai nesugebėjo pelnyti taškų beveik keturias minutes, o telšiškiai smeigė tris tolimus metimus ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 16, Vitalijus Kozys 13 (10 atk. kam.), Erikas Venskus 12.

„Telšiai“: Mantvydas Stašelis 21 (8/11 metimų), Osvaldas Mačernis 15, Tomas Domarkas 11.