Užupio tempiamas „Vytis“ nutraukė Tauragės pergalių seriją

2017-10-14 18:12

Tauragės krepšinio klubas (3-1) Mezon NKL pradėjo trimis pergalėmis iš eilės, tačiau tuomet namuose priėmė Šakių „Vytį“ (3-1) su Marijumi Užupiu priešakyje. Puolėjas buvo itin rezultatyvus, o jo vedamas „Vytis“ triumfavo Tauragėje 92:77 (26:17, 21:19, 26:23, 19:18) ir nutraukė lygos naujokų pergalių seriją.

27
31
67%
6/9
100%
5/5

„Buvo daug kontakto, kontaktinis krepšinis. Tai šiek tiek mus išmušė iš vėžių. Nesusitvarkėme su jauduliu dar po praėjusių rungtynių, į kurias vyrai skaudžiai sureagavo. Sunkiai dirbome ir labai norėjome laimėti ir vakar. Bet reikia tai pamiršti ir žiūrėti į priekį. Matome, kad nebus nė vienų lengvų rungtynių. Visi nori įkąsti“, – apie rungtynes sakė treneris Aurimas Jasilionis.

„Vytis“ pirmojo kėlinio pradžioje pabėgo 9 taškais (26:17), o panaši persvara laikėsi iki trečiojo kėlinio pradžios (47:37). Tuomet Marijus Užupis surinko 12 taškų (3 tritaškius ir dvitaškį su pražanga), o „Vytis“ susikrovė 24 taškų persvarą (71:47).

Netrukus Šarūnas Vingelis patyrė kelio traumą ir aikštę paliko tik padedant komandos draugams. Gynėjui artimiausiu metu bus atlikti išsamūs tyrimai ir bus išsiaiškinta, kokio rimtumo traumą jis patyrė.

Po šio epizodo šakiečiai pralaimėjo atkarpą 2:13 ir leido varžovams priartėti iki 13 taškų (60:73).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šakiečiai jau buvo priekyje 18 taškų atstumu, tačiau šeimininkai likus 2 minutėms dar sugebėjo priartėti iki 11 taškų. Visgi „Vytis“ sėkmingai sužaidė paskutines atakas ir triumfavo 15 taškų persvara.

„Vyčio“ komandoje puikiu taiklumu pasižymėjo Marijus Užupis. Jis per 28 minutes pelnė 27 taškus (2/2 dvit., 6/9 trit., 5/5 baudos), sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Marijus, kiek aš esu su juo dirbęs, visada atiduoda visą širdį tiek per treniruotes, tiek ir rungtynėse. Jis atiduoda save ir aš džiaugiuosi, kad jam šiandien pavyko taip gerai sužaisti“, – apie savo auklėtinį sakė A.Jasilionis.

Tuo metu Gytis Radzevičius surinko 20 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudos) ir geriausiai kovojo dėl kamuolių (8), o 10 taškų pelnęs Karolis Babkauskas atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Šiame mače kol kas geriausias savo rungtynes Šakiuose sužaidė Brianas Wanamakeris, kuris pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 4/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Norėtųsi, kad Brianas įsivažiuotų greičiau, bet jis turėjo ilgą tarpą be krepšinio ne dėl savo kaltės. Dabar jam reikia priprasti prie komandos, jis turi su visais susigyventi, kad būtų rezultatas. Dar yra daug broko ir nesusikalbėjimo, bet manau, kad eigoje jis įgaus reikiamą formą ir mums padės solidžiau“, – apie legionierių kalbėjo A.Jasilionis.

Kitą savaitę „Vytis“ penktadienį namuose kovos su „Palangos“ krepšininkais, o šeštadienį svečiuose susitiks su Mažeikių „Ereliais“.

„Tauragė“: Rytis Pipiras 19 (9 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 15, Aivaras Kvedaravičius 13, Rokas Čepanonis 11.

„Vytis“: Marijus Užupis 27 (2/2 dvit., 6/9 trit., 5/5 baudos), Gytis Radzevičius 20 (8 atk. kam.), Brianas Wanamakeris 13 (4 rez. perd.), Karolis Babkauskas 10 (9 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 9, Lukas Brazdauskis 7.