Tvarkaraštis

Lapkritis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Lapkričio 2 d., Šeštadienis
Jonavos BC Jonava
Telšių Telšiai
71-81   stat »
Kauno Žalgiris-2
Šakių Vytis
89-86   stat »
Joniškio Delikatesas
Marijampolės Sūduva-Mantinga
79-66   stat »
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Šilalės Lūšis
77-82   stat »
Gargždų Gargždai
Mažeikių Ereliai
97-76   stat »
Molėtų Ežerūnas
Tauragės krepšinio klubas
86-78   stat »
Vilniaus Perlas
Palangos Kuršiai
73-81   stat »
Šilutės Šilutė
Minsko Tsmoki-2
81-61   stat »
Lapkričio 3 d., sekmadienis
Palangos Kuršiai
Minsko Tsmoki-2
85-84   stat »
Lapkričio 7 d., ketvirtadienis
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Mažeikių Ereliai
83-78   stat »
Šakių Vytis
Tauragės krepšinio klubas
109-96   stat »
Telšių Telšiai
Palangos Kuršiai
73-66   stat »
Šilutės Šilutė
Vilniaus Perlas
108-81   stat »
Jonavos BC Jonava
Molėtų Ežerūnas
72-80   stat »
Kauno Žalgiris-2
Gargždų Gargždai
91-90   stat »
Joniškio Delikatesas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
63-54   stat »
Lapkričio 8 d., penktadienis
Šilalės Lūšis
Minsko Tsmoki-2
85-87   stat »
Lapkričio 9 d., Šeštadienis
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Kauno Žalgiris-2
77-64   stat »
Gargždų Gargždai
Jonavos BC Jonava
83-73   stat »
Molėtų Ežerūnas
Šilutės Šilutė
93-102   stat »
Vilniaus Perlas
Telšių Telšiai
83-106   stat »
Palangos Kuršiai
Šakių Vytis
81-72   stat »
Tauragės krepšinio klubas
Marijampolės Sūduva-Mantinga
72-86   stat »
Mažeikių Ereliai
Šilalės Lūšis
81-83   stat »
Joniškio Delikatesas
Minsko Tsmoki-2
79-78   stat »
Lapkričio 14 d., ketvirtadienis
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Telšių Telšiai
87-78   stat »
Šilalės Lūšis
Šilutės Šilutė
76-89   stat »
Mažeikių Ereliai
Jonavos BC Jonava
81-79   stat »
Tauragės krepšinio klubas
Kauno Žalgiris-2
73-98   stat »
Vilniaus Perlas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
83-85   stat »
Molėtų Ežerūnas
Gargždų Gargždai
93-73   stat »
Palangos Kuršiai
Joniškio Delikatesas
81-92   stat »
Lapkričio 15 d., penktadienis
Šakių Vytis
Minsko Tsmoki-2
84-76   stat »
Lapkričio 16 d., Šeštadienis
Molėtų Ežerūnas
Minsko Tsmoki-2
118-111   stat »
Gargždų Gargždai
Vilniaus Perlas
86-96   stat »
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Palangos Kuršiai
90-77   stat »
Joniškio Delikatesas
Tauragės krepšinio klubas
71-89   stat »
Kauno Žalgiris-2
Mažeikių Ereliai
97-98   stat »
Jonavos BC Jonava
Šilalės Lūšis
99-79   stat »
Šilutės Šilutė
Marijampolės Sūduva-Mantinga
84-70   stat »
Telšių Telšiai
Šakių Vytis
79-75   stat »
Lapkričio 20 d., trečiadienis
Telšių Telšiai
Tauragės krepšinio klubas
88-65   stat »
Lapkričio 21 d., ketvirtadienis
Molėtų Ežerūnas
Kauno Žalgiris-2
96-79   stat »
Vilniaus Perlas
Jonavos BC Jonava
98-78   stat »
Tauragės krepšinio klubas
Telšių Telšiai
87-95   stat »
Šakių Vytis
Mažeikių Ereliai
85-94   stat »
Šilalės Lūšis
Marijampolės Sūduva-Mantinga
73-83   stat »
Palangos Kuršiai
Šilutės Šilutė
73-88   stat »
Gargždų Gargždai
Joniškio Delikatesas
79-68   stat »
Lapkričio 23 d., Šeštadienis
Joniškio Delikatesas
Gargždų Gargždai
16:00
Kauno Žalgiris-2
Molėtų Ežerūnas
16:00
Šilutės Šilutė
Palangos Kuršiai
16:00
Mažeikių Ereliai
Šakių Vytis
16:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Šilalės Lūšis
16:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Minsko Tsmoki-2
16:00
Jonavos BC Jonava
Vilniaus Perlas
19:30
Lapkričio 24 d., sekmadienis
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Minsko Tsmoki-2
14:00
Lapkričio 27 d., trečiadienis
Jonavos BC Jonava
Tauragės krepšinio klubas
18:00
Lapkričio 28 d., ketvirtadienis
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Molėtų Ežerūnas
18:00
Joniškio Delikatesas
Vilniaus Perlas
18:00
Kauno Žalgiris-2
Palangos Kuršiai
18:00
Šilutės Šilutė
Mažeikių Ereliai
18:00
Telšių Telšiai
Šilalės Lūšis
18:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Šakių Vytis
18:00
Lapkričio 29 d., penktadienis
Molėtų Ežerūnas
Joniškio Delikatesas
18:00
Gargždų Gargždai
Minsko Tsmoki-2
19:00
Lapkričio 30 d., Šeštadienis
Šilalės Lūšis
Šakių Vytis
16:00
Tauragės krepšinio klubas
Šilutės Šilutė
16:00
Palangos Kuršiai
Jonavos BC Jonava
16:00
Vilniaus Perlas
Kauno Žalgiris-2
16:00
Gargždų Gargždai
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
16:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Minsko Tsmoki-2
16:00
Mažeikių Ereliai
Telšių Telšiai
20:00